کد خبر: 931717 A

فرماندار خلیل آباد به ایلنا خبر داد:

فرماندار خلیل آباد گفت: با مساعدت مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان رضوی و با مجوز حفر چاه جدید بخشی از مشکلات آب شرب شهرستان تا دو ماه آینده برطرف خواهد شد.

ابراهیم قاسم پور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: سال گذشته با هماهنگی مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان رضوی، چاهی در شهرستان جانمایی شد و 23 لیتر آب وارد شبکه شد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا استفاده از آب جهت بهداشت فردی بالا رفته است و عملا کرونا آب شهرستان را تحت شعاع خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه استفاده از آب سالم و بهداشتی حق طبیعی مردم است  افزود:  با اقداماتی که تا پایان سال انجام  می شود 50 لیتر به دبی آب شهرستان اضافه می کنیم که 40 درصد به منابع آبی در شهرستان افزوده می شود و این نوید را می‌دهیم سال آینده در بحث افت فشار مشکل خاصی نخواهیم داشت.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه اگر افرادی  بخواهند با نصب پمپ های غیر مجاز سوء استفاده کنند این اجازه به آنها داده نخواهد شد بیان کرد: به صورت قانونی با افرادی که پمپ‌های غیر مجاز نصب کرده اند برخورد می شود.

قاسم پور با بیان اینکه مردم با توجه به گرمای 40 درجه شهرستان نسبت به رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی درمصرف آب مشارکت لازم را داشته باشند بیان کرد: اگر رعایت نکنیم حق فرد دیگری را بین می بریم چراکه همه مردم به طور مساوی حق دارند از آب شرب سالم استفاده کنند.

آب و فاضلاب خراسان رضوی دبی مشکلات ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر