کد خبر: 931703 A

در دهه کرامت؛

مسئول شبکه جوانان رضوی استان البرز گفت: در دهه کرامت جمعی از خادمین حرم رضوی به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی برای برگزاری سیزدهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید در البرز خواهند بود.

به گزارش ایلنا، حمزه قزلباش گفت: امسال همچون سالهای گذشته در دهه کرامت از تاریخ ۷ تا ۱۳ تیر ماه میزبان جمعی از خادمین حرم رضوی به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی برای برگزاری سیزدهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید در استان خواهیم بود.

وی افزود: در این ایام ۱۴۰ برنامه پیش بینی شده است که تمام برنامه ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.

مسئول‌ شبکه جوانان رضوی استان البرز گفت: اولین برنامه خادمین حضور در حرم شهدای گمنام هیات انصارالامام رزمندگان کرج و تجدید میثاق با شهدای گرانقدر خواهد بود و افتتاحیه جشن‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در استان البرز انجام خواهد شد.

قزلباش افزود: عیادت از بیماران در بیمارستان‌های استان، تجلیل از پزشکان و پرستاران فعال در بحث کرونا، تجلیل از گروههای جهادی فعال در بحث کرونا، دیدار با زندانیان، دیدار با جامعه قرآنیان البرز و خانواده های معظم شهیدان، حضور در مراکز تولیدی، مساجد و هیات مذهبی و رزمندگان، دیدار با معلولین و کودکان بی‌سرپرست، سالمندان، جانبازان، ائمه جمعه، حضور در گلزارهای شهدا و امام زادگان و بقاع متبرکه از جمله برنامه های مورد نظر دهه کرامت در البرز است.

وی با عنوان اینکه امسال نهمین سال در استان و سیزدهمین سال در کشور است که جشن‌های زیر سایه خورشید برگزار می‌شود از سپاه پاسداران استان،هیات‌های رزمندگان، کانون‌های خدمت رضوی استان، سازمان فرهنگی شهرداری کرج، رسانه های استان، سازمان بسیج رسانه استان که شبکه جوانان رضوی استان البرز را کمک می کنند، تقدیر کرد.

دهه کرامت در البرز پرچم حرم رضوی جشن زیر سایه خودشید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر