کد خبر: 931594 A

با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء؛

با حضور سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای و آب فاضلاب استان و شهردار رشت، تفاهمنامه ساماندهی رودخانه های شهر رشت امضاء شد.

به گزاشر ایلنا از رشت، با حضور سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان، حسینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گیلان، حاج محمدی شهردار رشت و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت ، تفاهنامه ساماندهی رودخانه های شهر رشت امضاء شد.

 با امضاء این تفاهمنامه ، شرکت آب منطقه ای گیلان ضمن هماهنگی با شهرداری رشت نسبت به حد بستر رودخانه های گوهرود و زرجوب اقدام می کند.

همچنین شرکت آب و فاضلاب گیلان نیز کلیه اطلاعات فنی در خصوص ساماندهی فاضلاب شهر رشت را در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء قرار داده و نظارت اجرای آن را عملی می کند.

این گزارش حاکیست؛ به منظور هماهنگی در اجرای ساماندهی رودخانه ها، شهرداری رشت با همکاری شرکت آب و فاضلاب گیلان، شرکت آب منطقه ای گیلان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) نسبت به آزادسازی حرایم وتعیین کاربری های لازم با نگاه تولید درآمد پایدار و همچنین دیواره سازی با رویکرد گردشگری اقدام شود.

شایان ذکر است ، براساس این تفاهمنامه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) نسبت به عملیات اجرایی پروژه حسب کددار شدن پروژه ساماندهی رودخانه های شهر رشت که در دست اقدام است، با شهرداری رشت قرارداد منعقد می کند.

اعضای شورای اسلامی شهر شرکت آب و فاضلاب گردشگری شهرداری رشت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر