کد خبر: 931560 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: همواره درصدد ایجاد بسترهای اعتماد متقابل و اتحاد و انسجام در استان بوده ایم و خدا را شاکرم که این امر محقق شده و در ماه های اخیر پروژه‌های بزرگی پس از سال ها انتظار گره گشایی شد و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا، عزبزاله شهبازی در دیدار با رئیس کل دادگستری استان که روز پنجشنبه بمناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت، افزود: یکی از ارکان و پایه های اساسی تداوم اتحاد و انسجام مجموعه مسئولان استان در راستای کسب رضایتمندی مردم در البرز طبق منویات مقام معظم رهبری است.

وی با قدردانی از حسن همکاری و تعامل ویژه رییس کل دادگستری استان در مسیر توسعه و پیشرفت استان، ادامه داد: مجموعه دستگاه قضا در استان بسیار همراه هستند و در سایه این هم افزایی و آرامش موجود، گره گشایی از تنگناهای استان در حوزه های مختلف با چالش کمتری مواجه است.

شهبازی گفت: درک مشترک از مسائل استان از موضوعات حائز اهمیتی است که بین دستگاه‌های اجرایی و دستگاه قضای استان حاکم است.

وی افزود: از زمان حضور دکتر فاضلی در سمت رییس کل دادگستری استان، روند رسیدگی به پرونده ها تسریع شده و همکاری ها برای رفع موانع توسعه استان، پررنگ تر شده است.

استاندار البرز اضافه کرد: همواره درصدد ایجاد بسترهای اعتماد متقابل و اتحاد و انسجام در استان بوده ایم و خدا را شاکرم که این امر محقق شده و در ماه های اخیر پروژه‌های بزرگی پس از سال ها انتظار گره گشایی شد و به بهره برداری رسید.

رئیس کل دادگستری استان البرز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های استاندار البرز با اشاره به اینکه این هفته متعلق به مجموعه خدمتگزاران نظام است، افزود: مجموعه سران نظام متحد و منسجم هستند و این الگو در کشور تسری یافته است.

فاضلی ادامه داد: پس از حضور در البرز و آشنایی با استاندار محترم البرز به این باور رسیدم که بواسطه هماهنگی های صورت گرفته، فضا برای خدمت فراهم است.

وی گفت: نقش حمایتی و راهبری استاندار البرز بعنوان نماینده عالی دولت در استان در پیشبرد اهداف بسیار موثر عمل کرده است.

رئیس کل دادگستری البرز افزود: معتقدم که نقش مدیر در ایجاد تعامل و هماهنگی زیرمجموعه بسیار تعیین کننده است و این اراده در استاندار البرز در بسیج دستگاه اجرایی برای پیشبرد برنامه ها وجود دارد.

استاندار البرز دادگستری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر