کد خبر: 931487 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از آغاز طرح پایش ١٢١۵ واحد صنعتی استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی‌زاده مقدم در نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرک‌های‌صنعتی، اظهار کرد: برای امسال 1215 واحد صنعتی در استان را هدفگذاری کردیم و توسط کلینیک کسب و کار شهرک‌های صنعتی پایش و عارضه یابی می شود.

وی افزود: حل چالش‌های واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد در بخش های مختلف مانند تأمین نقدینگی، ارتقای بهره‌وری، تأمین نیروی متخصص و توسعه بازارهای داخلی و خارجی در دستور کار کلینیک های کسب و کار صنعت بوده و انشاء الله با کمک و همراهی دستگاه‌های مرتبط حل و فصل خواهد شد.

مهدی‌زاده مقدم با بیان اینکه واحدهای صنعتی به‌ صورت مستمر از سوی مشاوران مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، ادامه داد: در سال گذشته پایش 930 واحد صنعتی در استان خراسان رضوی انجام شد و 443 واحد در نشست های کلینیک حاضر و مسائل خود را بیان کردند و 90 پروژه بهبود جهت رفع چالش های این واحدها توسط مشاورین کلینیک کسب و کار صورت گرفت.

وی تأکیدکرد: برنامه های مثلث توسعه اقتصادی که توسط استاندار برای رونق تولید در استان شکل گرفت، امسال هم در جهت تحقق اهداف‌جهش تولید با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت پذیرفته، توسط معین‌های اقتصادی در شهرک‌های صنعتی ادامه دارد تا در سال جاری هم شاهد بهبود و رشد وضعیت کسب و کار باشیم.  

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف اقتصادی حوزه صنعت و تحقق اهداف سیاست های جهش تولید، از تمامی ظرفیت‌ها به خصوص کلینیک کسب و کار برای واحدهای صنعتی استان استفاده می‌کنیم تا رشد و رونق اقتصادی استمرار داشته باشد.

استان خراسان رضوی خراسان رضوی صنعت نقدینگی واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر