کد خبر: 931407 A

با انجام مجمع انتخاباتی؛

عسکری محمدیان به عنوان رئیس جدید هیات کشتی استان مازندران انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، مجمع هیات کشتی استان مازندران برای انتخاب رئیس جدید هیات کشتی استان، امروز در اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران در ساری تشکیل شد.

در این مجمع که با حضور جلال عسکری دبیر فدراسیون کشتی، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و اعضاء مجمع برگزار شد، قرار بود رقابت بین ۱۱ کاندیدا انجام شود که که دو کاندیدا از شرکت در مجمع انصراف دادند و در انتخابات شرکت نکردند.

مجتبی ابراهیمی، محسن بابایی، حبیب‌الله جعفری، عمران زارعی، نقی کلانتری، مرتضی قربانی، بهنام طیبی، سیدجواد هاشمیان، عسکری محمدیان، حمید محمدنژاد و فرامرز نقیبی ۱۱ نفری بودند که اواخر اسفند و در پایان ریاست چهار ساله اصغر ثمربخش، برای حضور در انتخابات هیات کشتی مازندران نامزد شدند و همه نیز با تایید صلاحیت از سوی مراجع ذیربط، اجازه حضور در انتخابات را پیدا کردند.

سپس رای گیری برای انتخاب رئیس هیات کشتی مازندران برگزار شد.

در دور نخست، حمید محمدنژاد ۸ رای، عسکری محمدیان ۷ رای و مرتضی قربانی ۲ رای کسب کردند و انتخابات به دور دوم کشیده شد.

در دور دوم، رقابت بین محمدنژاد و محمدیان بود که در نهایت عسکری محمدیان ۹ رای کسب کرد و به مدت ۴ سال سکان هدایت هیات کشتی استان مازندران را به دست گرفت و حمید محمدنژاد ۸ رای به دست آورد.

عسکری محمدیان نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک‌های ۱۹۸۸ سئول و ۱۹۹۲ بارسلونا و دارای چندین مدال رنگارنگ از رقابت‌های جهانی و آسیایی است.

استان مازندران که مهد کشتی کشور شناخته می‌شود دارای قهرمانان زیادی در سنین مختلف است.

اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران انتخابات کشتی کشتی آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر