کد خبر: 931404 A

سخنگوی شورای شهر سبزوار خبر داد:

سخنگوی شورای شهر سبزوار گفت: به مناسب روز قلم اولین نشست زنان نویسنده سبزواری با حضور ۹۰ نویسنده در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از سبزوار ، زهرا بخشی سخنگوی شورای شهر ضمن اعلام این خبر گفت: حدود ۹۰ نویسنده زن سبزواری که دارای کتاب‌های چاپ شده هستند، به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار شناسایی شده‌اند و بیش از ۵ ماه صرف جمع‌آوری اطلاعات شد تا زمینۀ مناسب برای برگزاری نشست فراهم شود. 

بخشی همچنین گفت: هدف اصلی این نشست معرفی زنان نویسنده به جامعه سبزوار و به خصوص جامعه مدیریت شهری سبزوار است تا از ظرفیت زنان اهل قلم به نحو شایسته برای توسعه شهر استفاده شود.

وی افزود: امیدواریم این نشست گامی تاثیر گذار و تسهیل کننده برای برنامه‌های آینده باشد، برنامه‌هایی که باعث شود توجه ویژه‌ای به نویسندگان زن و آثارشان شکل بگیرد و نیز امید است با همکاری خود نویسنده‌ها، برنامه‌های مناسبی در جهت ارتقاء فرهنگ نویسندگی و کتاب‌خوانی، طراحی و اجرا کنیم.

تنها بانوی عضو شورای شهر سبزوار، با اشاره به وضعیت برنامه‌های اجتماعی، در شرایط همه‌گیری بیماری کووید ۱۹، تأکید کرد: نشست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار می شود.

جامعه زنان شورای شهر شهرداری عضو شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر