کد خبر: 931246 A

امسال انجام شد؛

مدیر شهرداری منطقه 3 قزوین گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه امسال 67 پروانه ساختمانی توسط واحد شهرسازی منطقه 3 شهرداری قزوین صادر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد ابراهیم عصارزاده با اشاره به اقدامات واحد شهرسازی طی ۲ ماه ابتدای سال اظهار کرد: براساس آمارها از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه ۶۷ پروانه ساختمانی در منطقه سه توسط واحد شهرسازی صادر و ۳ پروانه نیز تمدید شده است.

مدیر شهرداری منطقه 3 قزوین افزود: در مدت ۲ ماه، واحد شهرسازی در راستای عمل به وظایف خود، ۴۰ پایانکار به متراژ بیش از ۲۳ هزار مترمربع صادر کرده است.

عصارزاده با اشاره به اهمیت تعامل مردم و مسئولان در راستای تحقق اهداف اضافه کرد: ثبت بیش از ۳۸۰ مکاتبه اداری و ۴ مورد اصلاح پروانه ساختمانی از دیگر اقدامات واحد شهرسازی منطقه سه به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: در فروردین و اردیبهشت امسال ۸۸ دستور تهیه نقشه در منطقه سه صادر شده در حالی که بیش از ۱۰۰ نقشه نیز در این مدت تایید شده است. همچنین بیش از ۷۳۰ مورد استعلام دفترخانه توسط واحد شهرسازی از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت ماه انجام شده، در حالی که بیش از ۳۰۰ پرونده نیز برای بررسی به کمیسیون ماده صد ارسال شد.

این مسئول عنوان کرد: براساس آمارها، متراژ پروانه‌های ساختمانی صادر شده در ۲ ماه ابتدای سال جاری بیش از ۴۰ هزار مترمربع برآورد شده است.

 

شهرداری ساختمانی پروانه قزوین پایان اردیبهشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر