کد خبر: 931227 A

با برگزاری انتخابات پنجم اعلام شد؛

رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ۱۶ نفر از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر استان بر اساس آرای داوطلبان، امدادگران و جوانان به این مجمع راه یافتند.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر این استان ۲۳خرداد همزمان با سراسر کشور در شهرستان‌های ماهنشان، طارم، ایجرود، ابهر، زنجان، خدابنده و خرمدره با حضور پرشور داوطلبان، جوانان و امدادگران برگزار شد.

 رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان زنجان،تاکید کرد: در استان زنجان ۱۰۹ نفر نامزد پنجمین انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر بودند که از این تعداد ۸۲ نفر واجد شرایط برای راهیابی به این مجمع شدند.

وی،  به نتایج این انتخابات در شهرستان ابهر اشاره کرد و گفت: منصور علیمردانی، مصطفی خداوردی و حسن عزیزی عضو مجمع هلال احمر این استان شدند.

میرزایی اظهارداشت: از شهرستان طارم نیز سیدمحمد موسوی، هوشنگ نظری و محمدعلی افشاری به مجمع جمعیت هلال احمر استان زنجان راه یافته اند.

به گفته وی، حجت محمدی نیز از شهرستان خرمدره عضو این مجمع شدند.

رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: فیروز مهدی، رضا عسگری، حبیب الله عمارلو و حمیدرضا شهبازی نیز از شهرستان زنجان راه یافتگان به مجمع هلال احمر این استان شدند.

میرزایی اعضای راه یافته به این مجمع از شهرستان خدابنده را میثم اسلامی، رحمان قنبری و سید حسین جعفری پابندی برشمرد.

وی یادآوری کرد: از شهرستان ایجرود محمود باقری و شهرستان ماهنشان نیز ابوالفضل شکری از دیگر اعضای مجمع جمعیت هلال احمر استان زنجان هستند.

رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: به موجب اساسنامه جمعیت هلال احمر، انتخابات مجامع هر چهار سال یک بار برگزار می شود که در پایان هر سال تنظیم ترازنامه و برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر این استان در هفت شهرستان برعهده شورای اجرایی و بازرسی خواهد بود.

میرزایی تاکید کرد: از بین ۱۶ نفر عضو مجمع استان زنجان چهار نفر به عنوان هیات مدیره و ۲ نفر بازرس انتخاب می شود.

وی یادآورشد: در این مرحله از پنجمین دوره انتخابات، چهار نفر هیات مدیره استانی به مرحله کشوری راه‌یافته با کسب بیشترین رای به شورای عالی جمعیت راه می یابند.

رئیس ستاد پنجمین دوره انتخابات مجامع و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هفت نفر از اعضای داوطلب هلال احمر از سراسر کشور به عنوان عضو شورای عالی جمعیت انتخاب خواهند شد.

میرزایی، در پایان تاکید کرد: هلال احمر بزرگترین نهاد عمومی مردمی در کشور به شمار می رود و اساس کار در آن داوطلب محوری است، حضور و مشارکت داوطلبان در فعالیت های آینده جمعیت مثمر ثمر خواهد بود و خدمات عام المنفعه و داوطلبانه بهتر و بهینه ای را شاهد خواهیم بود.

انتخابات جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان مدیرعامل جمعیت هلال احمر هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر