کد خبر: 931209 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت: فاز یک پارک علم و فناوری کرمانشاه در صورت تامین مالی، امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشا، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست ویژه بررسی فاز اول پروژه پارک علم و فناوری استان ، با اشاره به اهمیت این پروژه برای توسعه اقتصادی استان، اظهار داشت: پارک علم و فناوری یکی از پروژه های بسیار مهم و کلیدی کرمانشاه است که سال هاست همچنان راکد مانده است. 

وی اظهار داشت: مدیریت ارشد استان با جدیت تکمیل فاز اول این پروژه را دنبال می کند و آن را در لیست پروژه های جهش تولید استان سال جاری قرار داده است. 

 بازوند افزود: فاز اول این پروژه از 25 درصد پیشرفت فیزیکی برخودار است که قصد داریم از محل منابع داخلی استان و با همکاری جهاد دانشگاهی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بودجه مورد نیاز این پروژه را تامین کنیم و فاز اول آن را در سال جاری به اتمام برسانیم.

وی  عنوان کرد: در همین راستا در این نشست مقرر شد دفتر فنی جهاد دانشگاهی کشور برنامه عملیاتی اجرایی برای اتمام فاز یک ساختمان پارک علم و فناوری کرمانشاه را به سازمان برنامه و بودجه استان ارایه دهد تا برآورد ارایه شده بر اساس فهرست بهاء قیمت های سال 99 کارشناسی شده و رقم نهایی را تعیین شود. 

استاندار کرمانشاه افزود: ۲۵ درصد از این هزینه را استانداری کرمانشاه تامین می‌کند و جهاد دانشگاهی مرکز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هر کدام ۳۷/۵ درصد از این مبلغ را تامین خواهند کرد.

تامین مالی استان کرمانشاه پارگ‌فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر