کد خبر: 931166 A

فرماندار رشت :

فرماندار رشت با اشاره به لزوم تصمیم گیری صحیح در سایه تعامل و همفکری، تاکید کرد: باید در مسائل و مشکلات با مردم روراست و صادق باشیم و در کنار آنان برای حل مشکلات تلاش کنیم.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با فرماندهی و مسئولان دوایر مختلف انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه نعمت سلامت و امنیت دو نعمت پنهان از هزار نعمتی است که خداوند به ما عنایت فرموده، گفت: ویروس کرونا به همه نشان داد که سلامتی چه نعمت بزرگ و ارزشمندی است که بسیاری از ما از آن غافل بودیم و همین ویروس توانست خسارات سنگین و اختلالات اجتماعی و اقتصادی در دنیا ایجاد کند.

وی ادامه داد: امنیت نیز همچون سلامت، نعمتی بسیار ارزشمند است که در صورت فقدان آن، پیشبرد هیچ یک از امورات اجتماعی و اقتصادی امکان پذیر نخواهد بود.
 
رئیس شورای تامین شهرستان رشت با تاکید اینکه احساس امنیت از خود امنیت بسیار مهمتر است، تصریح کرد: اگر احساس امنیت در جامعه خدشه دار شود موجب ایجاد احساس نگرانی در مردم خواهد شد.
 

 فتح اللهی در ادامه تاکید کرد: باید با مردم روراست باشیم و جایی که مشکل وجود دارد در کنار مردم باشیم و با همفکری و تصمیم گیری صحیح، اعتماد عمومی را در مردم تقویت کنیم.

 

اجتماعی و اقتصادی جامعه سلامت فرماندار شهرستان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر