کد خبر: 931140 A

فرمانده سپاه البرز:

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز گفت: با راه‌اندازی و توسعه بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیام، این استان 10 سال جلو می افتد.

به گزارش ایلنا، سردار سید یوسف مولایی در بازدیدی که از منطقه پیام داشت ضمن مناسب توصیف کردن امنیت پروازی این فرودگاه عنوان کرد: سطح امنیت پرواز در فرودگاه پیام نسبت به فعالیت های خود فرودگاه بسیار خوب است .

وی با اشاره به توسعه زیر ساخت‌ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام افزود: مدیریت فرودگاه در این زمینه خوب عمل کرده و بخشی از زیر ساخت ها را کامل کرده و از نظر تخصصی و فنی نیز با داشتن متخصصان توانمند، امکانات فنی مورد نیاز را تامین کنند.

مولایی در ادامه با اشاره به نقش این فرودگاه در توسعه استان و اینکه راه اندازی بخش مسافری پیام، کرج را 10 سال به جلو برد گفت: اعتقاد سپاه امام حسن مجتبی(ع) بر این است که راه اندازی فرودگاه بین المللی پیام، می تواند به توسعه استان در ابعاد  مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی روانی کمک کند، چرا که توسعه هر چه بیشتر این فرودگاه می تواند زمینه ساز اشتغال بیشتر، توسعه حمل و نقل شهری و در کل به نفع مردم و استان است 

وی ادامه داد: به همین منظور ما نیز با توجه به دستاوردهای خوبی که پیام می‌تواند برای استان و مردم داشته باشد از این ظرفیت موجود در استان در حد توان خودمان حمایت خواهیم کرد.

فرودگاه پیام البرز فرمانده سپاه البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر