کد خبر: 930974 A

با حضور مدیران شهری انجام شد؛

طی مراسمی با حضور شهردار، فاز سوم حفاری ادامه تونل خط سه قطار شهری مشهد از پایانه امام رضا(ع) تا شهرک ابوذر آغاز شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از مشهد، کیانوش کیامرز مدیر عامل شرکت قطار شهری در حاشیه این مراسم که با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد، جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون 8.5 کیلومتر از تونل خط سه قطار شهری در جبهه شرقی از میدان فردوسی تا پایانه امام رضا (ع) حفاری شده است.

وی افزود: دستگاه حفار چند ماه پیش و پس از ورود به ایستگاه پایانه امام رضا (ع) برای تعمیرات اساسی و به روز رسانی متوقف و امروز ادامه عملیات حفاری را در فاز سوم از پایانه تا شهرک ابوذر آغاز خواهد کرد.

کیامرز بیان کرد: در این فاز دستگاه حفار 6 هزارو 300 کیلومتر تونل خط سه را در مسیر پایانه امام رضا (ع) تا شهرک ابوذر طی 14 ماه و با هزینه پنج هزارمیلیارد ریال حفاری خواهد کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این مراسم گفت: به رغم وجود مشکلات مالی، طرحهای بزرگی در شهر مشهد اجرا می‌شود که بیانگر عزم شورای شهر و مدیریت شهری در مسیر توسعه این شهر است.

حمید رضا موحدی‌زاده افزود: جنب و جوش و تحرک عمرانی در شهر وجود دارد و در اجرای طرح‌های حمل و نقلی تلاش بیشتری از خود نشان می‌دهیم.

وی تاکید کرد: در مسیر رضایتمندی شهروندان به رغم مشکلات مالی می‌کوشیم با اجرای پروژه‌های بزرگ امید را به شهر تزریق کنیم.

امام رضا حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشکلات مالی معاون قطار شهری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر