کد خبر: 930895 A

شامگاه سه شنبه رخ داد؛

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از واژگونی اتوبوس حامل کارکنان شرکت ایران خودرو بر اثر برخورد با یک دستگاه کامیون خاور در محور نیشابور به مشهد خبر داد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، اسماعیل شاه بیکی با اعلام این خبر گفت: سه‌شنبه شب در پی اعلام مرکز EOC جمعیت هلال احمر استان مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۲۰ محور نیشابور به مشهد مقدس، نجاتگران پایگاه امدادونجات بین شهری امام رضا(ع) سریعا به موقعیت اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: با توجه به گستردگی حادثه جهت امدادرسانی بهتر نجاتگران پایگاه امدادونجات جاده ای شهید جعفری مشهد نیز به منطقه اعزام و با حضور نیروهای اورژانس ۱۱۵ عملیات امدادونجات انجام شد.

شاه بیکی اظهار داشت: این عملیات سنگین با بکارگیری دو خودرو ست نجات، دو دستگاه آمبولانس هلال احمر، ۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس صورت گرفت که ٣۴ مصدوم به بیمارستان منتقل و یک نفر به علت شدت جراحت وارده در صحنه حادثه فوت کرد. 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی، مصطفی افشارنیک نیز گفت: در این حادثه ٣۴ نفر مصدوم و یک نفر فوت شد که ۱۹ مصدوم به بیمارستان ۲۲ بهمن و ۱۵ مصدوم به بیمارستان حکیم منتقل شدند و حال پنج نفر از مصدومین وخیم است. 

 از دقایق اولیه حادثه معاون استاندار و فرماندار نیشابور به همراه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری جهت بررسی و رسیدگی به وضعیت مصدومین در محل حضور داشتند و در حال حاضر خیابان عطار توسط نیروهای یگان ویژه جهت انتقال مصدومان حادثه تصادف اتوبوس مسدود شده و چندین دستگاه آمبولانس در محل حضور دارند. علت این حادثه هنوز مشخص نیست.

اتوبوس ایران خودرو جمعیت هلال احمر مشهد واژگونی اتوبوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر