کد خبر: 930663 A

فرمانده نیروی انتظامی استان خبرداد:

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین از کشف و شناسایی ۳۵ کیلوگرم حشیش از ۲ قاچاقی مواد مخدر توسط ماموران انتظامی استان قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایش‌های اطلاعاتی آگاهی یافتند، یکی از قاچاقچیان مواد مخدر با همکاری همدستش قصد دارد مقادیری مواد مخدر را که از مسیرهای ارتباطی استان قزوین با یک دستگاه سواری پراید به استان‌های غربی کشور منتقل کند.

فرمانده انتظامی استان افزود: تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کنترل مسیرهای ارتباطی و پس از چندین ساعت گشت زنی نامحسوس و هدفمند، سرانجام شب گذشته خودرو مورد نظر در محدوده شهر قزوین شناسایی و متوقف کردند.

وی اضافه کرد: در این خصوص ۲ نفر دستگیر و در بازرسی از خودور متهمان، ۳۵ کیلو حشیش که به طرز بسیار ماهرانه‌ای جا ساز شده بود، کشف شد.

 در پایان با تاکید بر تلاش شبانه روزی پلیس برای تامین نظم و امنیت جامعه و همچون برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، خاطرنشان کرد: این استان محل امنی برای جولان دادن مجرمان نیست و پلیس با اینگونه افراد قاطعانه برخورد خواهد کرد.

استان قزوین جامعه مرگ مواد مخدر نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر