کد خبر: 930606 A

به دلیل آبسه کردن زخم؛

محیط‌بان گتوندی که اردیبهشت امسال مورد حمله مسلحانه قرار گرفته بود برای جراحی پای زخمی خود به تهران اعزام شد و دوباره پایش مورد عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، سیدامین هادی‌پور ، محیط‌بان گتوندی که اردیبهشت امسال مورد حمله مسلحانه قرار گرفته بود برای جراحی پای زخمی خود به تهران اعزام شد.

اواخر اردیبهشت ماه امسال افرادی ناشناس و مسلح به دلایل نامعلوم به پاسگاه محیط‌بانی شهرستان گتوند حمله‌ور شدند و محیط‌بان گتوندی را از ناحیه پا به شدت مجروح کردند.

بعد از وقوع حادثه محیط‌بان به اهواز اعزام می‌شود اما به‌دلیل شدت جراحات وارده سریعا عازم تهران شده و کادر درمان بیمارستان پارس تهران برای حفظ جان محیط‌بان مجبور به قطع پای وی می‌شوند.

بعد از گذشت 57 روز از قطع پای محیط‌بان، بدلیل آبسه کردن محل زخم و برداشتن بافت مرده، دکتر وی و کادر درمان بیمارستان مجبور به قطع مجدد پای محیط بان از چندسانتی متر بالاتر می‌شوند.

سید علی هادی‌پور برادر محیط‌بان گتوندی ضمن بیان آنکه از مسئولان انتظار رسیدگی و حمایت بیشتری دارند، اظهار کرد: قرار بود برادرم شنبه سی و یکم خردادماه مرخص شود که دکتر تصمیم به قطع مجدد پای او گرفت.

بیمارستان جراحی درمان اهواز محیط بان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر