کد خبر: 930482 A

نماینده مردم شوش در مجلس خبر داد ؛

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت:حقوق کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در چند روز آینده پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد کعب‌عمیر اظهار داشت: مشکلات فرا استانی و ملی شرکت نیشکر هفت تپه که بارها به موضوع آن اشاره کردم مربوط به واگذاری این صنعت با عظمت در سال 94 است که متاسفانه بر خلاف سیاست های کلان اصل 44 این واگذاری شکست خورد.

وی ادامه داد: از یک سو تحقق رد دیون دولت در این واگذاری به سرانجام نرسید و از سوی دیگر امر مهم افزایش بهره وری و ظرفیت تولید در این شرکت نیز محقق نشد. بنده به عنوان منتخب مردم شوش اولویت اول برنامه‌هایم را حول محور حل مشکل کارکنان خدوم شرکت نیشکر هفت تپه قرار داده‌ام.

کعب عمیر افزود: از اولین روز آغاز به کار مجلس یازدهم تاکنون با پی‌گیری‌های مستمر و برگزاری جلسات متعدد با مدیران  مسئول به دنبال برطرف کردن این مشکل بوده ام. با توجه به تخلفات شکل گرفته در این شرکت در حال حاضر پرونده قضایی سهام داران آن در دست بررسی است. و یکی از دلایل تعویق دریافت حقوق مسدود بودن حساب های بانکی کارفرما است که با توجه ویژه رئیس قوه قضائیه و دیگر مسئولان قوه مشکل پرداخت حقوق کارکنان تا چند روز دیگر مرتفع می شود.

وی ادامه داد: در باره مشکلات چالشی دائمی شرکت هفت تپه نیز با توجه به بدهی های این شرکت به سازمان تامین اجتماعی امید داریم که بتوانیم مسئولان این سازمان تامین اجتماعی را در خصوص واگذاری این شرکت به آن سازمان متقاعد کنیم. البته در صورت تحقق این واگذاری قطعا گزینه های دیگر را در نظر خواهیم گرفت

مجلس شورای اسلامی شوش تخلفات حقوق کارگران نیشکر هفت تپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر