کد خبر: 930412 A

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان:

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: ۸۰ تن از فعالان گردشگری کشور با هدف آشنایی با جاذبه‌های طبیعی و تاریخی قزوین هفته آینده به این استان سفر می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نادر محمدی اظهار کرد: تور فعالان و راهنمایان گردشگری متشکل از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان گردشگری تورهای داخلی و بلاگرهای فضای مجازی در حوزه گردشگری با هدف معرفی و تبلیغ جاذبه های تاریخی و طبیعی استان قزوین برگزار می شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا این تور با تمهیدات ویژه ای برگزار خواهد شد و اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در آن مورد توجه جدی قرار می گیرد.

محمدی ادامه داد: تور فعالان گردشگری به قزوین ۲ روزه خواهد بود که برنامه روز اول بازدید از جاذبه های شهر قزوین و دیدار و گفت و گو با چند تن از مسوولان استانی پیرامون ظرفیت های گردشگری استان است.

وی بیان کرد: در روز دوم این تور نیز میهمانان به اوج سفر می کنند و با جاذبه های کمتر شناخته شده این شهرستان از جمله برج های دوگانه خرقان، کاروانسرای شاه عباسی و پل معلق آوج و آبشارهای منطقه بازدید خواهند کرد.

این مسئول با بیان اینکه معرفی و تبلیغ جاذبه های گردشگری نقش مهمی در رونق این حوزه دارد،افزود: حضور فعالان این عرصه و راهنمایان گردشگری می تواند تاثیر مهمی در معرفی جاذبه های استان به مردم کشور داشته باشد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان با بیان اینکه بازار هدف گردشگری قزوین استان های تهران و البرز هدف گذاری شده است، گفت: در حال تدارک برای برگزاری برنامه هایی در قالب هفته فرهنگی قزوین در یکی از این استان ها هستیم تا ظرفیت های گردشگری قزوین را در آنها معرفی و تبلیغ کنیم.

محمدی عنوان کرد: تلاش داریم تا این برنامه را در صورت مساعد بودن وضعیت تهران یا کرج به لحاظ کنترل کرونا در مرداد ماه امسال اجرا کنیم.

استان قزوین جاذبه های طبیعی گردشگری گردشگری و صنایع دستی نادر محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر