کد خبر: 930340 A

سرپرست جدید هیات بدمینتون استان اصفهان خبر داد:

سرپرست جدید هیات بدمینتون استان اصفهان گفت: باید جایگاه از دست رفته بدمینتون استان اصفهان را بازگردانیم و بدمینتون را از حاشیه ها دور کنیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حسن بزرگزاد با اشاره به اینکه دو هفته ای است که سرپرستی هیات بدمینتون را عهده دار شده است، افزود: سید محمد طباطبایی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با هماهنگی فدراسیون بدمینتون این مسئولیت را به من محول کردند.

وی خاطرنشان کرد: با دو هدف برگزاری مجمع انتخاباتی سالم و بدون جناح بندی و استفاده از تمام ظرفیت‌های بدمینتون به ویژه مربیان و داوران توانمند و کاربلد سرپرستی هیات بدمینتون را برعهده گرفتم. برگزاری مجمع انتخاباتی شایسته، فارغ از هرگونه وابستگی و جناح بندی برای انتخاب یک فرد شایسته در راس هیات بدمینتون استان اصفهان از مهمترین برنامه های ما است.

سرپرست جدید هیات بدمینتون اصفهان یاد آور شد: اولویت اول ما ایجاد آرامش و تعامل مناسب با فدراسیون بدمینتون، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و هیات های بدمینتون شهرستان ها است. در این راه نیز از تمام مسئولان و سرپرستان کمیته های مختلف هیات در خواست می کنیم که از همه ظرفیت های استان برای رسیدن به این اولویت بهره ببرند.

وی تصریح کرد: بدیهی است که برنامه بلند مدت برای سرپرستی ها امکان پذیر نیست، لذا با توجه به بدهی‌های هیات که بر عهده سرپرستی است، در گام اول هدف کوتاه مدت رسیدن به ثبات مالی را دنبال می‌کنیم.

بزرگزاد با قدردانی از زحمات مدیریت قبلی هیات بدمینتون گفت: قصد ما بازگرداندن جایگاه از دست رفته بدمینتون استان اصفهان و دورکردن حواشی از این رشته پرطرف دارد است؛ برای این مهم از همه اهالی بدمینتون دعوت به کار کرده ایم و منتظر نظرات و پیشنهادات شان هستیم.

وی ادامه داد: برنامه بعدی ما برگزاری مسابقات نردبانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع بیماری کرونا است. قصد برگزاری لیگ استانی را نیز داریم.

سرپرست هیات بدمینتون استان اصفهان افزود: فعالیت آموزشی از اولویت های ما است،ایجاد کارگاه های آموزشی را در دستور کار قرار دادیم تا با کمک مربیان و داوران بین المللی و مدرسین مورد تایید فدراسیون بدمینتون امکان ارتقاء دانش مربیان و داروان بدمینتون اصفهان را فراهم کنیم.

وی با اشاره به تیم داری باشگاه سپاهان در رشته بدمینتون اظهار داشت: تیم بدمینتون سپاهان برای لیگ امسال برنامه ریزی کرده است.

بزرگزاد خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک خیرین ورزش یار و دلسوزان و علاقمندان به بدمینتون بتوانیم مشکلات مالی هیات را برطرف کنیم.

استان اصفهان بدمینتون هیات بدمینتون استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر