کد خبر: 930143 A

معاون حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان :

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در صورت اختصاص اعتبار لازم، 11 نقطه حادثه خیز زنجان با اعتبار 30 میلیارد تومان اصلاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، جواد یوسفی امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: در حال حاضر پروژه 11 نقطه پرحادثه در استان زنجان به صورت نیمه کاره است که هنوز به عنوان اولویت استان انجام نشده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان، گفت: برای احداث این 11 نقطه پرحادثه در استان زنجان اعتبار 30 میلیارد تومانی لازم است که در صورت اختصاص این اعتبار این نقاط اصلاح می‌شود.

این مسئول بیان داشت: برای اصلاح نقاط پرحادثه استان زنجان امسال تنها 4 میلیارد تومان ابلاغ شده است که پاسخگوی همه مشکلات استان نیست.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به انجام پروژه بلوک‌های مفصلی آزاد راه زنجان – قزوین، گفت: این پروژه به طول 110 کیلومتر اجرایی می‌شود.

یوسفی بیان داشت: برای اجرای پروژه بلوک‌های مفصلی در آزاد راه زنجان – قزوین 60 میلیارد تومان اعتبار لازم است که تاکنون 50 درصد نصب شده است.

وی با بیان اینکه در صورت اختصاص اعتبار لازم این پروژه به اتمام می‌رسد، افزود: در صورت اختصاص اعتبار لازم این پروژه امسال اجرایی می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد:نصب روشنایی در آزاد راه زنجان – قزوین و زنجان – تبریز از دو سال گذشته آغاز شده است و در صورت اختصاص اعتبار لازم اجرایی می‌شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان /
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر