کد خبر: 929868 A

فرماندار اسبق شهرستان رشت:

فرماندار اسبق شهرستان رشت با بیان اینکه مسئولان همچون سربازان، باید خدمت به مردم را اولویت اصلی خود بدانند، گفت: در طی سال های فعالیت خود در سمت های مختلف همواره تلاشم بر این بوده تا رضایت خدا و مردم را مورد توجه قرار دهم.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی‌زاده در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رشت، گفت: در طی سال‌های فعالیت خود در سمت‌های مختلف همواره تلاشم بر این بوده تا رضایت خدا و مردم را مورد توجه قرار دهم.

 وی با بیان اینکه مردم شهرستان رشت مردمی فرهیخته و با فرهنگ هستند، اظهار داشت: نرخ باسوادی در شهر رشت از متوسط استان، بالاتر است.
 
وی از شهرستان رشت به عنوان قطب کشاورزی و صنعتی یاد کرد و گفت: این استان از ظرفیت‌های بالای کشاورزی و صنعتی برخوردار است و در این راستا توسعه زیر ساخت‌های‌کشاورزی نیز بسیار حائز اهمیت است.
 
فرماندار اسبق شهرستان رشت ادامه داد: در بخش‌های مختلف عمرانی و لایروبی انهار کشاورزی اقدامات اجرایی متعددی صورت گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود  به نوسازی و تجهیزات اراضی کشاورزی اشاره کرد و گفت: در این راستا هزار و نهصد هکتار از اراضی شهرستان رشت تسطیح و تجهیز شده اند که این میزان از 16 در صد، رشد برخوردار بوده است.
 
میر شمس مومنی‌زاده خاطر نشان کرد:استان گیلان و شهرستان رشت از دیرباز به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی و تولیدی در کشور شناخته شده است و در راستای تقویت این امتیاز اقدامات موثری صورت پذیرفته است.  
 
وی ادامه داد: فرصت‌های شغلی ایجاد شده در این راستا و فعال شدن واحد‌های راکد در استان گیلان از نمونه‌های بارز اقدامات اجرایی است.  
 
اشتغال و ایجاد فرصت شغلی در حوزه روستایی ،تعریض و آسفالت راه های روستایی،تامین آب شرب سالم روستایی با احداث تصفیه خانه بزرگ در گیلان از دیگر عناوین مطرح شده از سوی فرماندار اسبق شهرستان رشت بود.
 
میر شمس مومنی زاده، مسئولیت را امانتی برای مسئولان دانست و گفت: امیدواریم تلاش های ما برای مردم این شهرستان ارزشمند باشد.
 
وی خود را سربازی از خیل عظیم سربازان نظام دانست و اذعان داشت:  مسئولان همچون سربازان وظیفه  دارند هر کجا که هستند و هر مسئولیتی که برعهده دارند، خدمت رسانی به مردم را در اولویت قرار دهند.
خدمت رسانی به مردم سربازی فرماندار شهرستان معارفه لایروبی انهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر