کد خبر: 929794 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

صبح امروز نامه‌ای در فضای مجازی از سوی رئیس دفتر نماینده مردم قزوین منتشر شد که نماینده این استان از جعلی بودن نامه خبر داد و گفت: موضوع را از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد کرد.

لطف الله سیاهکالی مرادی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین گفت: دفتر بنده امروز نامه‌ای را برای نشست خبری و دعوت از اصحاب رسانه در فضای مجازی منتشر کرده بود که اشخاصی عین آن نامه را با همان شماره و تاریخ و امضاء با متن دیگری را جایگزین و در فضای مجازی منتشر می‌کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع از ماجرا از طریق پلیس فتا پیگیر موضوع شدم.

سیاهکالی مدعی شد شخص جاعل را می‌شناسد اما چون هنوز به قطعیت نرسیده نمی‌تواند نامش را فاش کند.

سیاهکالی درباره نامه جعل شده متسب به خودش که باید برخی از مسئولان جایگزین شوند، گفت: ما نسبت به آدم ها حق قضاوت نداریم چون قاضی نیستیم و حتی حق نداریم بگوئیم این خوب است و این بد است یا اینکه این را از فلان سمت برداریم و در واقع تعویض مدیران به نماینده ربطی ندارد.

نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر جایی گزارش شود کسی خلاف قانون کاری کرده یا قانون را نصف و نیمه اجرا می‌کند و تخلف دارد، ما برابر وظایف نظارتی حتما تذکر می دهیم.

سیاهکالی در ادامه گفت: اگر فرد اصرار بر عدم اجرای قانون داشته باشد، آن وقت برابر قانون و مقررات برخورد می کنیم و در واقع شرح وظایف نماینده مجلس هم همین است.

نماینده مردم قزوین در پایان اظهار داشت: ممکن است بگوئیم در یک اداره ای ضعف مدیریتی داریم، ولی نمی‌توانیم شخصیت افراد را زیر سئوال ببریم.

50

گفتنی است صبح امروز نامه ای در فضای مجازی منتسب به دفتر لطف الله سیاهکالی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز مبنی بر پایان ماموریت هاشمی از شهرداری شریفیه خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین منتشر شد

اصحاب رسانه فتا فضای مجازی مدیرکل آموزش و پرورش نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر