کد خبر: 929680 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد؛

نماینده مردم بردسکن، کاشمر ،خلیل آباد وکوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: اولین دغدغه نمایندگان مردم در مجلس یازدهم بحث اقتصادی و کاهش مشکلات اقتصادی مردم است.

حجت الاسلام جواد نیک بین در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در حاشیه بازدید از روستاهای سیف آباد، محمد آباد، عبدل آباد، فیروز آباد و خرم آباد از توابع بخش شهرآباد اظهار کرد: دغدغه نمایندگان مردم در دوره یازدهم توجه به اقتصاد مردم و امنیت اقتصادی است، لذا همه هم قسم شده اند تا در جهت رفع مشکلات اقتصادی آنچه در توان دارند با همراهی با دولت در مدت باقی مانده، بتوانند، تسهیل امور اقتصادی را داشته باشند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عضویت در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خود را قطعی عنوان کرد و افزود: برای عضویت در کمیسیون کشاورزی هم شرکت خواهم کرد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در خصوص مطرح شدن استاندار خراسان رضوی به عنوان وزیر صمت، با استقبال از این پیشنهاد رئیس جمهوری ، اظهار داشت: قطعا با توجه به توانمندی های رزم حسینی، بیشتر نمایندگان مجلس موافق خواهند بود و در خراسان رضوی هم همگی استقبال دارند، زیرا وی فردی پر کار وبا جسارت است.

 

اقتصاد دولت مشکلات اقتصادی نمایندگان مجلس گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر