کد خبر: 929532 A

در صورت جذب اعتبار محقق می شود ؛

استاندار البرز با بیان اینکه فردیس فاقد تخت بیمارستانی است، گفت: اعتبارات ملی برای تکمیل بیمارستان فردیس جذب شده و تکمیل تنها بیمارستان این شهرستان یک مطالبه جدی مردمی است که باید در اسرع وقت به سرانجام برسد.

به گزارش ایلنا، عزیزالله شهبازی روز یکشنبه در محل فرمانداری فردیس در جلسه‌ای متشکل از فرماندار، امام جمعه فردیس و جمعی از مدیران استان، با اشاره به اینکه بازدیدهای میدانی از روند امور شهرستان‌ها همواره در دستور برنامه است، افزود: در این نشست موضوعات مربوط به تخصیص و کیفیت آب و همچنین احداث بیمارستان بررسی شد.

وی ادامه داد: اختصاص افزایش سهم حق آبه استان از محل سدهای امیرکبیر و طالقان نیز در دستور کار است و همچنین تصفیه خانه و مخزن جدید آب در شهرک جهان نما که مقرر شد فرماندار فردیس در گفت و گویی با سردار اسلامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این راستا تصمیم گیری کنند.

شهبازی با بیان اینکه فردیس فاقد تخت بیمارستانی است، گفت: ساخت تنها بیمارستان فردیس که از ابتدای کار دولت تدبیر و امید آغاز شد و انتظار می رود که راه اندازی آن نیز طبق وعده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تا پایان سال محقق شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون اعتبارات ملی نیز برای تکمیل بیمارستان فردیس جذب شده، افزود: این امکان مهم یک مطالبه جدی مردمی است که باید در اسرع وقت به سرانجام برسد.

استاندار البرز اضافه کرد: استقرار ادارات و سازمان‌های دولتی و خدمات رسان مانند آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه و امور مالیاتی نیز از جمله مطالبات مردمی است که طی هماهنگی های لازم باید نسبت به تحقق آن اقدام شود.

 

استاندار البرز بیمارستان فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر