کد خبر: 929150 A

معاون دادستان کرج:

معاون دادستان کرج به نقش قوه قهریه در ایجاد نظم و هماهنگی میدان میوه و تره بار به عنوان ناظرِ ساماندهی اشاره کرد و افزود: همگی موظف به رعایت قوانین در میدان میوه و تره بار هستند و با متخلفینی که در جهت تضییع حقوق شهرونران پیش می روند، برخورد خواهد شد.

به گزارش ایلنا، محمد یاری در نخستین جلسه بررسی مشکلات و اتخاذ راهکارهای اجرایی که به منظور رفع نابسامانی های موجود در میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری کرج برگزار شد، ضمن تشریح وضعیت کنونی میدان میوه و تره بار مرکزی کرج، گفت: ساماندهی و کاهش مشکلات میدان میوه و تره مستلزم هماهنگی، همدلی و همفکری همه دستگاه ها و ارگان های ذی ربط است.

محمد یاری به نقش قوه قهریه در ایجاد نظم و هماهنگی میدان میوه و تره بار به عنوان ناظرِ ساماندهی اشاره کرد و افزود: همگی موظف به رعایت قوانین در میدان میوه و تره بار هستند و با متخلفینی که در جهت تضییع حقوق شهرونران پیش می روند، برخورد خواهد شد.

این مسئول همچنین وجود سرویس های بهداشتی، جمع آوری دستفروشان، برخورد با خاطیانی که زباله و تَه بار خود را در میدان رها می کنند و برچیدن نرده های غیر قانونی مقابل حجره ها که معبرِ عمومی را اِشغال کردند ضروری عنوان کرد.

در ادامه عباس وحیدی؛ رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به اینکه با توجه به قرار داشتن در فصل گرما شاهد افزایش زباله در میدان میوه و تره بار هستیم، تاکید کرد: انباشتِ ضایعات میوه و سبزیجات توسط حجره داران و کامیون داران، باعث روان شدن شیرآبه و انتشار بوی بسیار نامطبوع در محوطه این میدان می‌شود که به رغم جمع آوری روزانه این موضوع بسیاری از شهروندانی که به این میدان مراجعه می کنند، را با مشکل مواجه کرده، هر چند این موضوع قابل تغییر است.

در این جلسه طبق گزارش های ارایه شده به مشکل حجره ها و اجاره بهاهایی که بعضا از برخی کامیون و وانت بارها توسط برخی از حجره داران دریافت می شود نیز رسیدگی و مقرر شد با خاطیان برخورد قانونی صورت پذیرد.

همچنین گزارش هایی از سدمعبر، ترافیک و ... ارائه و راهکارهایی لازم بررسی و پیشنهاد شد.

 

شهرداری کرج بازار میوه و تره‌بار معاون دادستان کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر