کد خبر: 929148 A

رئیس اداره دامپزشکی سنقروکلیایی:

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سنقروکلیایی از کشف و معدوم سازی 70 کیلوگرم ماهی فاسد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، محمد ایمانی سنجر به انجام بازدیدهای مستمر از سطح شهرستان سنقروکلیایی خبر داد و گفت: هفته پیش توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی یک دستگاه خودرو بدون مجوز بهداشتی و عدم رعایت موازین بهداشتی دامپزشکی اقدام به عرضه‌ ی ماهی به صورت غیر بهداشتی کرده بود.

 رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سنقروکلیایی تصریح کرد: خودرو این متخلفان بهداشتی عرضه ماهی فاسد توقیف و مقدار ۷۰ کیلوگرم ماهی فاسد و غیر قابل استفاده ضبط و معدوم شد.

 این مسئول بیان کرد: از همشهریان فهیم تقاضامندم از عرضه کنندگان مواد پروتئینی و گوشتی که به صورت غیر بهداشتی اقدام به فروش می‌رسانند مخصوصاً در فصل گرما خریداری نکنند.

 وی خاطرنشان کرد: مبداء این محموله های غیربهداشتی در واقع نامشخص بوده و شرایط بهداشتی توسط فروشندگان سیار و دست‌فروشان رعایت نمی‌شود.

  ایمانی سنجر در ادامه داد: از عموم شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب را به شماره 08348422352 مربوط به دامپزشکی شهرستان سنقروکلیایی اطلاع رسانی کنند.

 رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سنقروکلیایی به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و... در این شهرستان اشاره و اظهار داشت: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

دامپزشکی معدوم سازی شهرستان سنقر کلیایی ماهی فاسد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر