کد خبر: 928607 A

آقازاده به ایلنا خبرداد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد بیماران بدحال مبتلا به کویید ۱۹ در ارومیه، علاوه بر بیمارستان طالقانی، بخشی از بیمارستان امام خمینی (ره) نیز به بیماران مبتلا به این بیماری اختصاص یافت.

جواد آقازاده در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: باتوجه به افزایش تعداد بیماران بدحال مبتلا به کرونا در ارومیه، علاوه بر بیمارستان طالقانی، بخشی از بیمارستان امام خمینی(ره) نیز به بیماران مبتلا به این بیماری اختصاص یافت و در صورت نیاز بخش‌های دیگر بیمارستان‌های ارومیه نیز به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص خواهد یافت.

وی با اشاره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 638 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که 187 نفر به طور قطع مبتلا به کرونا و451 نفر از این تعداد مشکوک به کرونا بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی اذعان کرد: تعداد 187 نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که وضعیت 43 نفر  از این افراد وخیم گزارش شده است.

آقازاده تاکید کرد: وضعیت بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها بد حال اعلام شده است و وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در استان قرمز و یا زرد است و هیچ شهرستانی در وضعیت سفید قرار ندارد، بنابراین توصیه می‌شود مردم هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

آذربایجان غربی امام خمینی بهداشتی و درمانی بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر