کد خبر: 928570 A

استاندار فارس مطرح کرد:

استاندار فارس کاهش نرخ بیکاری در شهرستان اقلید را از دیگر فعالیت های موثر دولت عنوان کرد و افزود: طرح آزاد راه شیراز _اصفهان یکی از بزرگترین طرح آزاد راهی کشور است که در اقلید در حال اجراست و تکمیل آن تحولی عظیم در اقتصاد شهرستان ایجاد خواهد کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عنایت الله رحیمی در جلسه دیدار با جمعی از فعالان سیاسی و اقتصادی شهرستان اقلید با اشاره به مصوبات این سفر گفت:  ظرف دو هفته کمیته ای متشکل از دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد و پیگیری مصوبات سفر  تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور در سال گذشته خاطر نشان کرد: به‌رغم بحران های اجتماعی  و اقتصادی دولت در سال گذشته گام های مثبتی در جهت کاهش فشار بر مردم برداشته است اما همچنان تحریم های ظالمانه مانع تکمیل طرح های مختلف دولت برای خدمات مختلف شده که به دلیل محدودیت های اعتباری رخ داده است‌.

رحیمی از  دو برابر شدن حجم سرمایه گذاری خارجی در سال 98 خبر داد و گفت : کاهش نرخ بیکاری و همچنین نرخ تورم در فارس از جمله دست آوردهای دولت در سال گذشته است.

وی تشکیل هفت شهرستان جدید در استان را از دیگر دستاورد های موفق دولت در بخش سیاسی دانست و خاطر نشان کرد: سال جاری مسائل خاص خود را دارد اما انسجام و تلاش برای مبارزه با مشکلات نیز  بیشتر می شود.

 

آزاد راه اصفهان اقتصاد بیکاری دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر