کد خبر: 927697 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: تمام پروژه‌های استان باید براساس اصول علمی و ضوابط و مقررات فنی و با رعایت مسائل اقتصادی و ملاحظات اجتماعی اجرا شوند و خارج از این چارچوب هیچ تصمیمی برای پروژه‌ها گرفته نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،جواد رحمتی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات احداث بزرگراه خواجه-ورزقان، اظهار داشت: تمام طرح های عمرانی استان باید براساس اصول علمی و ضوابط و مقررات فنی و با رعایت مسائل اقتصادی و ملاحظات اجتماعی اجرا شود،وخارج از این چارچوب هیچ تصمیمی برای پروژه‌های استان گرفته نمی‌شود.

وی ادامه داد:تردد ماشین‌آلات مجتمع مس سونگون یکی از دلایل توجیهی احداث این بزرگراه است و هیچ مسأله حاشیه‌ای نباید مانع از اجرای آن شود.

وی افزود: همه دست‌اندرکاران این پروژه و شرکت ملی مس باید تلاش کنند تا با بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از آن، زمینه توسعه بیشتر منطقه فراهم شود.

محمدباقر خانی، فرماندار ورزقان نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت سرعت بخشی در اجرای بزرگراه خواجه - ورزقان، گفت: اکنون دوران رفاقت و همدلی است و باید در کنار یکدیگر برای به سرانجام رسیدن این پروژه حیاتی این شهرستان تلاش کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین در سفر به شهرستان ورزقان از بخش‌های مختلف مجتمع مس سونگون و فازهای در حال توسعه آن بازدید کرد.
 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان ورزقان از بخش‌های مختلف مجتمع مس سونگون و فازهای در حال توسعه آن بازدید کرد.

آذربایجان شرقی اقتصادی و اجتماعی مسائل اقتصادی مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر