کد خبر: 926788 A

فرماندار سبزوار مطرح کرد:

فرماندار ویژه شهرستان سبزوار گفت:‍ این شهرستان رتبه اول استان خراسان رضوی در عملکرد بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر را دارا است.

به گزارش ایلنا از سبزوار، احمد برادران در این خصوص گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر فرصتی است برای روستائیان و عشایر عزیر که شغل مرتبط با کشاورزی و صنایع دستی دارند و فاقد بیمه تامین اجتماعی هستند تا با عضویت در این صندوق از مزایای آن استفاده کنند.

وی تصریح کرد:  در حال حاضر در شهرستان سبزوار ۸۲۰۵ نفر عضو این صندوق شده اند و  به ۹۸۶ نفر مستمری پرداخت می شود که  کمکی به خانواده ها است و آنها را از مراجعه به نهادهای حمایتی بی نیاز کرده است.

برادران با بیان اینکه در ارزیابی سال ۹۸ شهرستان سبزوار به عنوان رتبه اول استان خراسان رضوی در عملکرد بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر انتخاب شده،گفت: رسیدن به این مهم مرهون زحمات کارگزاران شهرستان و همراهی و هم‌افزایی همه مدیران دستگاههای دولتی است که امیدواریم گسترش خدمات این صندوق و افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت این بیمه توسعه پایدار روستاها را به دنبال داشته باشد.

فرماندار ویژه شهرستان سبزوار بر ضرورت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی بیشتر به جامعه هدف صندوق تاکید کرد و افزود: همه دستگاههای مرتبط شهرستان می‌بایست در این راستا تلاش کنند تا شهرستان سبزوار اولین شهرستان با پوشش صد در صدی بیمه شناخته شود.

استان خراسان رضوی پوشش خراسان رضوی کشاورزی کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر