کد خبر: 923256 A

معاون شهردار کرج:

معاون سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در مراسم افتتاح سرای محلات کیانمهر، حسین آباد، اسلام آباد، حصارک بالا و رجایی شهر از افتتاح ۵ سرای محله دیگر در مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا رحیمی عصر روز شنبه ۱۷ خردادماه در آبین افتتاحیه و گشایش سراهای محله سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج که در پارک ورزش سرای محله کیانمهر و با حضور شهردار کلانشهر کرج، رئیس و اعضای شورای این شهر برگزار شد، گفت: از مولفه های یک شهر توسعه یافته، مشارکت، افزایش دخالت های مردمی و مدیریت با مردم است.

وی افزود: زمانی پروژه ها در سطح محله و منطقه موثر است  که موجب رضایتمندی مردم باشد لذا با توجه به سیاست و تصمیم شورا و شهردار کرج بنا به بودجه سال ۹۸، سازمان فرهنگی موظف شد سراهای محله را در شهر کرج راه اندازی کند.

رحیمی گفت: امروز شاهد افتتاح ۵ سرای محله در محلات حسین آباد، کیانمهر، اسلام آباد، حصارک بالا و رجایی شهر هستیم و ۵ سرای محله دیگر در مرداد ماه نیز، افتتاح می شود.

معاون شهردار تصریح کرد: سرای محله نیازمند نگاه مردمی است و امروز سراهای محلات در رفع گره ها و مشکلات محلی موثر است و اگر شهری توسعه یافته مطرح می شود قطعا حضور و مشارکت مردم در این امر موثر خواهد بود.

 

معاون شهردار کرج سرای محلات کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر