کد خبر: 922344 A

مدیرعامل ایران خودرو تبریز:

مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: هم اکنون موجودی پارکینگ ایران خودروی تبریز به حداقل رسیده و فرآیند تکمیل و لغو کسری،تجاری سازی و ارسال در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اخیرا تصاویری ماهواره ای از پارکینگ ایران خودرو تبریز، در  رسانه های استانی منتشر شده است که مدیرعامل ایران خودروی تبریز در گفت وگو با خبرنگار ایلنا،گفت:تصاویر منتشر شده مربوط به دو سال قبل بوده و هم اکنون موجودی خودرو در پارکینگ این سایت به حداقل رسیده است و این موضوع جدیدی نیست.

حمید حاجی زاد منصور اظهار کرد: ماندگاری خودرو در پارکینگ سایت تبریزخودروهای ناقص بوده و عمدتاً ناشی از کسری قطعات ایمنی و الکترونیکی است که بسیاری از این خودروها تکمیل و ارسال شده است.

وی تصریح کرد: تعداد کمی از خودروهای پارکینگ دارای کسری قطعات بوده و این شرکت در تلاش است در صورت تأمین قطعات، پس از تجاری سازی و تکمیل آن، محصول تولیدی خود را در اسرع وقت به نمایندگی های سراسر کشور ارسال کند.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز تاکید کرد: در شرایط موجود، وجود خودروهای دارای کسری قطعات در پارکینگ در مقایسه با تیراژ تولید روزانه این سایت امری کاملا طبیعی است.

حاجی زاد منصور گفت: در صورت ماندگاری خودرو، آمار آن به صورت هفتگی جهت پایش به سازمان صمت استان آذربایجان شرقی ارسال می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:ایران خودرو تبریز در راستای جمع آوری خودروهای دارای کسری قطعات،  هماهنگ و همسو  با سیاستهای گروه صنعتی ایران خودرو عمل کرده و مطابق با برنامه ریزی انجام شده در سال جهش تولید، لغو کسری و تکمیل این خودروها را حتی در ایام تعطیل در دستور کار خود قرار داده است.

ایران خودرو خودرو کسری تجاری ماهواره برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر