کد خبر: 922019 A

با هدف راه اندازی کسب و کارهای نوین انجام شد؛

رویداد مجازی تعاون ایونت که با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و جهاد دانشگاهی برگزار شد، با معرفی 3 ایده برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، در این رویداد که با ارائه 15 ایده آغاز شد ،تعداد 9 ایده به بخش پایانی راه یافته که ایده سورغ خانم ترکی زاده در خصوص نمک درمانی، ایده چوب و رزین آقای زارع و ایده پرورش ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی آقای بادنوا به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

 به سه ایده برتر جوایزی تعلق و از سوی جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

رویداد مجازی "تعاون ایونت" رویدادی تخصصی جهت ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای نوین در قالب شرکت‌های تعاونی است که می‌توان از این طریق پلی بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران ایجاد کرد تا نیازهای خود و ایده های موجود را شناسایی کنند.

ایونت به معنای رویداد و پیشامد است و برگزاری یک رویداد می تواند راهی برای تعامل با برندها، سایر کسب و کارها، شبکه سازی و جذب مشتریان جدید و ارتباط با آنها و همچنین معرفی و عرضه محصولات و کسب و کارهای نو و نوآوری باشد.

همچنین بیش از سه هزار تعاونی در بخش‌های مختلف اقتصادی ازجمله کشاورزی، صنعت، معدن، دریا، آبزی‌پروری، خدمات و غیره با عضویت بیش از  یک ‌میلیون نفر در استان هرمزگان مشغول به فعالیت هستند که با توجه به این ظرفیت‌ها و حمایت‌های اداره کل تعاون و کار در بخش تسهیلات و استقبال از کسب و کارهای نوین، تعاون می‌تواند در بخش‌های مختلف بعنوان پیشران توسعه استان، فعال باشد.

پرورش ماهی سرمایه گذاران صنعت معدن هرمزگان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر