کد خبر: 921925 A

معاون دادستان کرج خبر داد:

معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج، گفت: به پلیس فتای استان دستور داده شده به تمام مدیران و گردانندگان سایت‌های شیپور و دیوار ابلاغ کند تا از درج قیمت املاک و خودرو در استان البزر تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.

به گزارش ایلنا، محمد آقایاری با اشاره به صدور دستور قضایی برای برخورد با سایت‌های‌درج کننده قیمت خودرو و مسکن گفت: متاسفانه برخی از این سایت‌ها با وجود دستور قضایی‌کشوری برای عدم درج قیمت مسکن و خودرو درج قیمت‌های غیرواقعی موجبات تورم، گرانی‌های کاذب، تشویش اذهان عمومی و هرج و مرج اقتصادی شده بودند که دستور برخورد با این سایت ها صادر شد.

وی افزود: در این راستا به پلیس فتای استان دستور داده شده به تمام مدیران و گردانندگان سایت های شیپور و دیوار ابلاغ کند تا از درج قیمت املاک و خودرو در استان البزر تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج متذکر شد: از فعالان کسب و کارهای فضای مجازی این انتظار وجود دارد در شرایطی که کشور در ظالمانه ترین تحریم های استکبار جهانی قرار دارد از درج آگهی‌هایی که موجب اخلال در نظم اقتصاد کشور می‌شود خودداری کنند در غیر این صورت مطابق ضوابط قانونی اقدام خواهد شد.

معاون دادستان کرج سایت فروش اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر