کد خبر: 921835 A

رئیس آتش نشانی نیشابور خبر داد:

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور از آتش سوزی در انبار کارخانه کاغذ واقع در شهر بینالود که از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، سید مهدی حسینی در تشریح این خبر گفت: این آتش سوزی که در منطقه وسیعی از محوطه کارخانه که به عنوان انبار روباز کارتن های ضایعاتی استفاده می شود، رخ داده و در اثر جریان باد و حجم بالای مواد قابل اشتعال به سرعت گسترش یافته بود. 

وی در این خصوص افزود: با اعلام آتش سوزی به سامانه ١٢۵ و درخواست نیروی کمکی یک تیم از آتش نشانان ایستگاه ١ و یک تانکر پشتیبانی از آتش نشانی نیشابور به محل اعزام شد که همزمان چند تیم دیگر از آتش نشانان مشهد، بینالود، ملک آباد نیز در محل حضور یافته و اقدام به اطفای حریق کردند. 

وی اظهار داشت: برای مهار آتش علاوه بر سرد کردن با آب توسط آتش نشانان و سیستم آب آتش نشانی خود کارخانه با استفاده از چند دستگاه لودر عملیات جدا سازی نیز صورت گرفت و همچنین با ایجاد خاکریز منطقه حریق از سایر قسمت‌های کارخانه جدا شد. 

وی با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش آتش نشانان از رسیدن آتش به خط تولید کارخانه جلوگیری به عمل آمد و به خط تولید هیچ آسیبی نرسید، تصریح کرد: اکنون پس از گذشت حدود ١۵ ساعت از زمان بروز آتش سوزی نیروهای آتش نشانانی نیشابور و بینالود با همکاری پرسنل کارخانه در حال مهار و خاموش کردن آتش هستند، همچنین علت آتش سوزی و میزان خسارت در دست بررسی است.

آتش سوزی آتش نشانی خراسان رضوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر