کد خبر: 921724 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد گفت: سال گذشته در بخش کشاورزی به بهره برداران در حوزه خط اعتباری مکانیزاسیون که در بانک کشاورزی داشتیم میزان ۳ میلیارد قرارداد داشتیم که ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان جذب شد که در این راستا جهاد کشاورزی خلیل آباد در جذب اعتبار در رتبه ۱۱ استان قرار دارد.

محمود شبان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: برای سال جاری هم همین قرار داد با 15 درصد افزایش با بانک کشاورزی منعقد شده است که در حوزه مکانیزاسیون در اختیار بهره برداران قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه در سامانه سیتا سال گذشته 15 طرح در کارگروه کشاورزی استان به مبلغ 6 میلیارد و 700 میلیون تومان مصوب شده است افزود: این طرح ها از سرپرستی بانک کشاورزی به بانک کشاورزی شهرستان ابلاغ شد که از این تعداد 10 مورد در حوزه گلخانه بود و 5 طرح هم در حوزه اصلاح باغات و صنایع تبدیلی و تکمیلی بود که متاسفانه تا کنون پرداخت نشده است.

مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد یکی از مشکلات بانک کشاورزی خلیل آباد و عدم تخصیص اعتبار را کمبود نیرو  و عدم وجود کارشناس تسهیلات ذکر کرد و گفت: سالانه در بخش کشاوری خلیل آباد 790 میلیارد تومان درآمد این بخش است ولی  این منابع جذب بانک کشاورزی نمی شود و در سایر بانک سپرده می شود که بایستی به این مشکل رسیدگی کرد.

بخش کشاورزی جهاد کشاورزی درآمد کشاورزی گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر