کد خبر: 921722 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان، بر ضرورت تشکیل کمیته نظارت بر جهش تولید در استان تاکید کرد و گفت: این نظارت ها در راستای ارائه عملکرد خوب استان در سال جهش تولید است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فتح الله حقیقی، در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در محل استانداری زنجان، اظهار کرد: باید مردم را در جریان روند اجرای پروژه ها قرار داد.

استاندار زنجان،  با اشاره به اینکه لازم است تا مردم از سرنوشت پروژه ها مطلع شوند، اظهار کرد: روند اجرای پروژه ها برای مردم شفاف سازی شود.

حقیقی، با بیان اینکه شرکت ایران ترانسفوی زنجان بیش از ۴۵۰ نیروی انسانی جذب می‌کند، خاطرنشان کرد: نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان خوب است.

وی با اشاره به رتبه برتر استان در نرخ مشارکت اقتصادی در سال گذشته تصریح کرد: این موضوع بیانگر اشتغالزایی و کاهش بیکاری در استان زنجان است.

حقیقی بر ضرورت تشکیل کمیته نظارت بر جهش تولید در استان تاکید کرد و گفت: باید رصد نظارت بر جهش تولید با ریاست معاونت اقتصادی استانداری زنجان باشد تا بتوانیم در سال جهش تولید عملکرد خوبی را ارائه بدهیم.

استاندار زنجان با اشاره به تعطیلی برخی مشاغل به دلیل شیوع بیماری کرونا ادامه داد: این مشاغل در پی دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با این بیماری به مدت سه ماه، تعطیل بودند که دولت برای حمایت از آن‌ها تسهیلات ارائه می دهد.

حقیقی به تصویب ۲۶ پروژه اولویت‌دار استان برای تحقق جهش تولید اشاره کرد و گفت: این طرح‌ها باید در اولویت کار تمام مدیران و کمیته نظارت قرار گرفته و به مردم توضیح داده شود.

مقام عالی دولت در استان بر ضرورت رفع موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاری اقتصادی تاکید کرد و گفت: پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان زنجان از سال ۹۷ اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: برای تحقق جهش تولید باید طرح نقشه راه سرمایه‌گذاری این استان هرچه سریع‌تر به تصویب رسیده و مدیران، فرآیند پروژه‌ها را بر مبنای پنجره واحد سرمایه‌گذاری گزارش بدهند.

استاندار زنجان / حقیقی/ستاد اقتصاد مقاومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر