کد خبر: 921716 A

معاون استاندار زنجان خبر داد:

معاون سیاسی- امنیتی استانداری زنجان، با اشاره به اجرای برنامه های ۱۴ و ۱۵ خردادماه در فضای مجازی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا، امسال اعزام به مرقد امام راحل انجام نمی‌شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، خدابخش مرادی نافچی، امروز در جلسه گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) در محل استانداری زنجان، اظهار کرد: لازم است تا فلسفه 15 خرداد تبیین شود.

معاون سیاسی - امنیتی استانداری زنجان، با اشاره به اینکه شخصیت امام راحل برای جوانان بیان شود، گفت: نسل جوان نیازمند بهره گیری از اندیشه‌های امام راحل است.

وی با یادآوری اینکه جوانان امروز با هجمه‌های فرهنگی دشمنان مواجه هستند، تصریح کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کند.

600x400-1589694178

این مقام مسئول از اجرای برنامه های 14 و 15 خرداد در فضای مجازی خبر داد و گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا، امسال اعزام به مرقد امام راحل انجام نمی شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان بر ضرورت تبیین فلسفه قیام ۱۵ خردادماه و عوامل مهم در شکل‌گیری این قیام برای نسل جوان تاکید کرد و گفت: نسل امروز نیازمند آشنایی با اهداف و ارزش‌های قیام ۱۵ خردادماه است.

مرادی، در پایان با تاکید بر اینکه ۱۴ و ۱۵ خردادماه فرصت بسیار خوبی برای تبیین اندیشه‌های سیاسی و الهی امام خمینی است، ادامه داد: در این ایام باید شعائر دینی و انقلابی در جامعه حفظ شود تا بتوانیم سلامت مردم را حفاظت و صیانت کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان/مرادی نافچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر