کد خبر: 921669 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد:

بانک شهر شعبه شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا‌ویروس پلمب شد.

یک منبع آگاه در فرمانداری شهرستان بوئین زهرا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: با توجه به سهل انگاری در حفظ سلامت شهروندان و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مدیریت این بانک ، این شعبه  بانک شهر  پلمب شد.

وی با اشاره‌ به هشدارهای متعدد بهداشتی به این واحد بانکی اظهار کرد: در حالی که چندین بار از سوی فرمانداری و شبکه بهداشت شهرستان بوئین زهرا نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی هشدارهای لازم اعلام شده بود اما این بانک توجهی به هشدارها نکرد و در نهایت این بانک شهر شهرستان بوئین زهرا پلمب شد.

یک منبع آگاه  در بانک شهر سرپرستی استان قزوین نیز با تائید این خبر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: با توجه به ازدحام  مردم  و عدم رعایت نکات بهداشتی از سوی آنها این بانک توسط فرمانداری شهرستان بوئین زهرا تعطیل شد.

وی در پاسخ به این سئوال که از فرمانداری و شبکه بهداشت شهرستان نیز بارها به این شعبه اخطار داده شده بود بابت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، اما بانک همچنان فعالیت خود را انجام می داد گفت: مردم باید نکات بهداشتی را رعایت می کردند که رعایت نکرده اند، البته پرسنل بانک هم باید بیشتر از همه  پروتکل های بهداشتی را رعایت می کردند.

شهرستان بوئین زهرا در ۵۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.

 

استان قزوین ویروس بوئین زهرا بانک شهر گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر