کد خبر: 921428 A

نخستین نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا با شعار "کرونا، فرصت همدلی، تولید و خدمت" همزمان با دهه کرامت تیر ماه امسال در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از مشهد، علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در نشست اعضای ستاد برگزاری این نمایشگاه گفت: این استان در همه بخش‌های اقتصادی مرتبط با کرونا اعم از تامین، توزیع و نظارت بر اقلام پیشگیری و مقابله با کرونا منحصر به فرد بود.

رسولیان افزود: در مدت شیوع کرونا اقدامات موثری پیرامون تامین و توزیع و نظارت بر اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در بخش پیشگیری و درمان کرونا انجام گرفت.

وی ادامه داد: برای اینکه اطلاع رسانی مناسبی پیرامون دستاوردها و اقدامات خراسان رضوی در دوران کرونا انجام گیرد و همه آنها در معرض نمایش باشد، برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برنامه ریزی شد.

محمدرضا مس فروش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا ضمن معرفی قابلیت‌های استان در مدیریت حوادث، می‌تواند شروع خوبی برای بازگشایی نمایشگاه بین‌المللی مشهد پس از تعطیلی‌های اجباری ایام کرونا باشد.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد نیز در این نشست گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند گامی مثبت در راستای نشان دادن آخرین دستاوردهای تولیدات تجهیزات پزشکی در دوران شیوع ویروس کرونا باشد.

سعید صیفی حفظ سلامت غرفه داران و بازدید کنندگان نمایشگاه را یک ضرورت دانست و افزود: هدف از برپایی نمایشگاه ارایه دستاوردهای مقابله با کرونا ایجاد فرصتی است تا ضمن عمل به تعهدات اجتماعی خود در شرایط مدیریت بحران، از اقدامات و نقش آفرینی‌های دستگاه‌های اجرایی در کنار مدافعان سلامت قدردانی شود.

درمان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مشهد معاون نمایشگاه بین المللی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر