کد خبر: 921406 A

نماینده مردم بردسکن و کاشمر در گفت وگو با ایلنا:

نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان اصلاح طلب و اصولگرا دولبه قیچی هستند که دارند منافع مردم را قطع می کنند.

حجت الاسلام جواد نیک بین در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: متاسفانه هیچ یک از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا به درد جامعه نمی خورند و باید همه انقلابی شویم و  از واژه اصلاح طلب و اصولگرا عبور کنیم.

نماینده مردم بردسکن، کاشمر ، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس یازدهم در خصوص عزل و نصب مدیران در حوزه انتخابیه خود گفت: بنده در عزل و نصب مدیران هیچ دخالتی نمی‌کنم ولی در صورت نیاز به مدیران کل مشورت می دهم چرا که یکی از وظایف یک نماینده مجلس نظارت است و به عزل مدیران کم کار و بی حوصله کمک خواهم کرد.

حجت الاسلام نیک بین گفت: مدیران ناکارآمد و ضعیف کم کم خودشان شانه خالی خواهند کرد و پست خود را به نیروهای توانمند و کارآمد و جوان انقلابی خواهند داد.

وی همچنین گفت: کسانی که در ستادهای انتخاباتی من فعالیت داشته اند تاکنون هیچ درخواستی مبنی بر واگذاری پست  های مدیریتی از من نداشته اند و بنده طاقت و تحمل و مقاومت آن را دارم و هیچگاه تحت تاثیر حرف های آنها نخواهم شد که داس را بردارم و از یک طرف همه مدیران را قلع و قمع کنم.

نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: ملاک من در عزل و نصب ها در حوزه مدیران به ریش گذاشتن و یقه بستن نیست بلکه به داشتن ریشه های علمی و عملی و کارآمدی افراد است.

وی افزود: دوران رقابت ها تمام شده است و برای رشد و توسعه منطقه نیازمند وحدت و تعامل و اتحاد و همدلی هستیم و باید همه جریان های سیاسی زیر یک چتر قرار بگیرند و رقابت ها را به رفاقت تبدیل کنند.

وی گفت: از همه نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی حوزه ترشیز دعوت می کنم برای پیشرفت و عمران و تکمیل پروژه ها  و دیگر اقدامات زیر بنایی منطقه کمک کنند تا بتوانیم در کنار یکدیگر مشکلات منطقه را مرتفع کنیم.

جامعه رشد و توسعه رقابت مجلس شورای اسلامی گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر