کد خبر: 921388 A

عضو شورای شهر مشهد مطرح کرد؛

رئیس کمیسیون برنامه ،بودجه و فن آوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نباید با مسائل ساده برخورد کنیم، در وضعیتی که بزرگترین شهرداری کلانشهر کشور در پرداخت حقوق دچار مشکل شده است، شهرداری مشهد چنین مشکلی ندارد زیرا فعالیت های ما در شهرداری مشهد تیمی است و این موضوع می تواند برای مردم مشهد نیز آورده های خوبی داشته باشد.

به گزارش ایلنا از مشهد،  بتول گندمی در اولین جلسه شورای اداری شهرداری مشهد درسال جاری با تشکر از اقدامات انجام شده مدیران شهری در همه بخش ها اظهار کرد: مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد در روزهایی که مشکلات و مسائل زیادی در کشور مطرح است، به سختی درحال کارکردن هستند اما این مشکلات سبب کاهش خدمات رسانی به شهروندان نشده است.

وی ضمن تشکر از شهردار مشهد برای انتصاب مریم عرب احمدی، به عنوان شهردار منطقه یازده مشهد افزود: این اقدام بسیار قابل تقدیر است و امیدوارم روند استفاده از بانوان به عنوان مدیر در شهرداری مشهد ادامه داشته باشد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فن آوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که تصور عدم مشکل مالی شهرداری در شرایط کنونی برای هیچ کس باورکردنی نیست، بیان کرد: البته مشکلاتی وجود دارد، اما به لطف خداوند و تیم خوب و جوان شهرداری مشهد کمتر دچار مشکل می شویم.

گندمی خاطرنشان کرد: نباید با مسائل ساده برخورد کنیم، در وضعیتی که بزرگترین شهرداری کلانشهر کشور در پرداخت حقوق دچار مشکل شده است، شهرداری مشهد چنین مشکلی ندارد زیرا فعالیت های ما در شهرداری مشهد تیمی است و این موضوع می تواند برای مردم مشهد نیز آورده های خوبی داشته باشد.

وی اضافه کرد: درخواستی که از مدیران شهرداری مشهد داریم این است که در این وضعیت حال مردم را درک کرده و حرمت آنها را نگاه دارند و ابتدا از خود و سپس از دیگر مدیران درخواست می کنم که برای مردم کم نگذارید .

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فن آوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ما خدمتگذار مردم هستیم و باید به آنها خدمت کنیم، نمی گوییم حق شهرداری و شهر تضییع شود اما معتقدیم می توان با حفظ حرمت مردم به شهروندان خدمت کرد.

شهرداری کمیسیون برنامه بودجه مشهد شورای اسلامی شهر مشهد شورای شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر