کد خبر: 920802 A

رئیس کل دادگستری فارس خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان فارس از ضربه به یک باند مواد مخدر در شیراز و کشف مقادیر عمده ای مواد مخدر و دستگیری عامل اصلی ورود این مواد خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید کاظم موسوی با اعلام این خبر گفت: از این باند که به صورت شبکه ای به توزیع مواد مخدر اقدام می‌کرد مقدار 426 کیلوگرم تریاک کشف شده است .

وی افزود: این باند به صورت سازمان یافته به توزیع مواد مخدر در سطح استان اقدام می کردند که با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

این مقام ارشد قضایی استان با اشاره به اینکه تاکنون عامل اصلی ورود و توزیع این مواد دستگیر شده است، گفت: سایر اعضای این باند توزیع مواد مخدر نیز مورد شناسایی قرار گرفته اند.

وی افزود: این محموله مواد مخدر از استان های شرقی وارد استان شده بود و قرار بود علاوه بر استان فارس در سایر استان ها نیز توزیع شود که با اقدام به موقع و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مورد شناسایی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه بر قاطعیت دادگستری استان در مبارزه با مواد مخدر و برخورد با سودگران مرگ تأکید کرد و بیان داشت : برخورد با عاملان اصلی و توزیع کنندگان مواد مخدر می تواند زمینه کوتاه شدن دست خرده فروشان در توزیع و پاک شدن شهر از وجود معتادان متجاهر را فراهم سازد.

وی افزود: مبارزه جدی با مواد مخدر در دستور کار مجموعه قضایی استان قرار دارد و در طول یک سال اخیر دادگاه انقلاب اسلامی شیراز و حوزه های قضایی استان احکام قاطع و سنگینی را برای قاچاقچیان مواد مخدر صادر کرده اندکه در نتیجه این اقدام و هوشیاری نیروهای امنیتی و پلیس مواد مخدر استان مسیر استان فارس برای فعالیت قاچاقچیان و ترانزیت مواد مخدر نا امن شده است.

استان فارس انقلاب اسلامی مواد مخدر نیروهای امنیتی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر