کد خبر: 920723 A

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس خبر داد:

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس گفت: بخش درمان تامین اجتماعی در موضوعاتی مانند بیماری کرونا یکی از مراکز فعال استان بود و توانست موفق عمل کند بطوریکه از اول اسفند سال گذشته تا خرداد سال جاری حدود ۳۷۵ بیمار تنفسی مشکوک به کرونا در این مکان‌ها بستری شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی مدیریت تامین اجتماعی فارس، اکبر امیری در دیدار با مدیر کل دادگستری استان به تشریح اقدامات و خدمات سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان پرداخت و گفت: بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان هستند.

امیری ادامه داد: در جهت خدمت به افراد مشکوک مبتلا به کرونا به فوریت بخش آی. سی. یو بیماران تنفسی و کرونایی را در بیمارستان شهید دکتر بهشتی راه اندازی کردیم.

 وی با بیان اینکه خانم ایزد پناهی تنها پرسنل مراکز درمانی در استان فارس بود که بیماری کرونا باعث شد از جمع ما برود، بیان کرد: در بحران کرونا و کمبود وسایل محافظتی توانستیم با تولید ۱۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده  نیاز مجموعه درمان تامین اجتماعی به محلول شستشوی دست را تا پایان سال ۹۹ برطرف کنیم.

 امیری با اشاره به اینکه بالاترین میزان مشارکت مردمی در طرح سنجش فشار خون در کشور در استان فارس انجام شد تصریح کرد: در طرح  شناسایی و غربالگری  بیماران کرونا و دیابت بالاترین میزان مشارکت در کشور مربوط به استان فارس است.

مدیرکل دادگستری استان فارس در ادامه عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی در بخش درمان را برجسته توصیف کرد و افزود: از زحمات کادر درمان بخصوص بیمارستان شهید دکتر بهشتی شیراز تقدیر تقدیر و تشکر می کنم.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی با اشاره به اینکه شایسته است عموم مردم از این خدمات آگاه شوند، افزود: بی شک سازمان تامین اجتماعی و مدیریت درمان این مجموعه شدر زمان بحران کرونا خدمات مناسبی را ارائه داده است.

بیمارستان پوشش تامین اجتماعی درمان مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر