کد خبر: 920722 A

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان خبر داد:

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان از کسب رتبه چهارم کتابداران این استان در پویش مجازی «هر کتابدار یک کتابخوان» خبر داد و گفت: سه نفر از کتابداران گیلانی جزو نفرات برگزیده هستند.

به گزارش ایلنا از رشت، پریسا کرمی با اشاره به تعطیلی فعالیت کتابخانه ها در ایام شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف کتابخوانی که در سایه تعطیلی اجباری کتابخانه‌ها در فضای مجازی برگزار شد ظرفیت‌های کتابخانه ها به عنوان یکی از مراکز مهم فرهنگی را بار دیگر به اثبات رساند.

کرمی به مشارکت خوب گیلانیان در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با شرکت بیش از ۲۶ هزار نفر اشاره کرد و افزود: کتابداران استان گیلان نیز در پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» به چهارم را در سطح کشور کسب کردند.

وی ادامه داد: سه کتابدار گیلانی جز نفرات برگزیده در سطح ملی این پویش کشوری هستند که نشان دهنده جایگاه کتاب و مطالعه در میان مردان این استان است.

مدیرکل کتابخانه‌های گیلان با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و امکانات استان و شهرستان‌ها برای پیشبرد اهداف فرهنگی کتابخانه ها در سال جاری، تصریح کرد: باید برای رشد تمام شاخص‌های مطالعه از ظرفیت‌های گیلان استفاده شود.

 

استان گیلان شاخص فضای مجازی کتابخانه های عمومی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر