کد خبر: 919733 A

معاون استاندار خراسان رضوی مطرح کرد:

معاون‌هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با تقدیر از اقدام شهرداری مشهد در ساماندهی کارگران ساختمانی گفت: با دستور استاندار، ۱۳ دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری، برای ساماندهی کارگران ساختمانی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند.

به گزارش ایلنا از مشهد، احمد یزدان پناه در نشست مشترک با معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به اقدام خوب شهرداری مشهد در جهت ساماندهی کارگران ساختمانی، امیدواریم با امضا این تفاهمنامه شرایط مناسبی برای کارگران سطح شهر به وجود آید و شاهد رفاه حال این عزیزان و کاهش معضلات اجتماعی در سطح شهر باشیم.

وی افزود: با اقدامات ویژه ای که معاونت خدمات شهری در طرح ساماندهی کارگران ساختمانی اجرا کرده، امید است که هر روز شاهد کم شدن تعداد کارگران در محل های غیر رسمی باشیم.

مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی کامل از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری مشهد در راستای ساماندهی کارگران ساختمانی بیان کرد: از ابتدای شروع این طرح تاکنون بیش از دو هزار و ۷۰۰ کارگر توسط شهروندان و حدود دو هزار و ۲۰۰ کارگر در پروژه های شهرداری شامل پروژه ساماندهی کشف رود و فضای سبز ارتفاعات جنوبی به کارگیری شدند.

وی اضافه کرد: این طرح یکی از طرح های کلانی است که برای موفقیت کامل نیاز به همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی دارد.

گفتنی است، در این جلسه مقرر شد تا پیش نویس تفاهمنامه همکاری میان ۱۳ دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری که توسط معاونت خدمات شهری تهیه شده است، توسط سایر دستگاه ها مورد بررسی قرار گرفته و پس از اعمال نظرات و پیشنهادات آنها، زمینه امضای این تفاهمنامه در اوایل هفته آینده فراهم شود.

خراسان رضوی شهرداری فضای سبز مشهد نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر