کد خبر: 919701 A

استاندار فارس:

استاندار فارس گفت: امروز با تمام قوا حامی اجرای این طرح خط دو متروی شیراز هستیم و در این راستا نیز باید از ظرفیت‌های مجلس یازدهم استفاده مطلوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، عنایت الله رحیمی در آیین پایان ساخت تونل فاز نخست خط دو متروی شیراز و شروع عملیات ریل گذاری این خط با ابراز خرسندی از فعالیت های انجام گرفته در این زمینه گفت: کارهای بزرگ در این شرایط سخت بسیار ارزشمند است و در این شرایط یک متر کار برابر با ده متر کار است.

وی  عدالت محوری و گسترش خدمات در میان اقشار مختلف جامعه را از جمله نتایج اجرای خط دو قطار شهری شیراز دانست و اظهار داشت: خط دو مترو شیراز در منطقه کم برخوردار این شهر در حال ساخت است و شهرک های حاشیه ای این کلانشهر را به مرکز شهر متصل می کند. با بهره برداری از این طرح بزرگ و اتصال آن به خط یک ، جمعیتی که بیشترین نیاز را به حمل و نقل ارزان و ایمن داشته اند از آن  بهره مند می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تقدیر از همه دست اندرکاران اجرایی این طرح خاطر نشان کرد: خط دو قطار شهری شیراز بعنوان اولویت خصوصا از بعد ایجاد عدالت اجتماعی و توازن بین مناطق شیراز بسیار اهمیت دارد.

رحیمی تلاش برای برقراری آرامش و همدلی را از جمله اهداف مدیریتی دولت در استان عنوان کرد و گفت: بیش از 50 درصد از اعتبارات اجرایی این طرح توسط دولت تامین شده و همچنین از محل پرداخت یارانه های حمل و نقل نیز دولت حمایت های فراوانی از آن داشته است.

استان فارس جامعه حمل و نقل دولت یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر