کد خبر: 919540 A

فرمانده انتظامی سبزوار خبر داد:

فرمانده انتظامی سبزوار از دستگیری یک شرور که از عاملان اصلی نزاع های خیابانی و اخلال در نظم و امنیت عمومی در این شهرستان بود، خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار، سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام چندفقره شرارت ، سرقت و ایجاد رعب و وحشت توسط 2 فرد شرور در سبزوار ، دستگیری این متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی  محل اختفاء این افراد شرور ادامه داشت و پلیس پس از کنترل و مراقبت‌های نامحسوس متهم اصلی را حالی که با تهدید اسلحه سرد در برابر ماموران انتظامی مقاومت نشان می داد و قصد فرار داشت در مخفیگاهش دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی سبزوار با اشاره به ابراز رضایت شهروندان از این اقدام قاطعانه پلیس تصریح کرد: پس از تحقیقات و بازجویی های فنی و پلیسی  فرد دستگیر شده ، به 4 فقره سرقت به عنف گوشی تلفن همراه ، ایراد ضرب و جرح عمدی و سرقت موتورسیکلت و تخریب مغازه و خودرو  شهروندان اعتراف کرد . 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه همدست دیگر این متهم  متواری و تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد ، اظهار داشت : متهم دستگیر شده به  همراه پرونده  تحویل مقام قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اشاره به ادامه تحقیقات از متهم برای کشف دیگرجرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سبزوار با همکاری آگاهانه و مشارکت مردم قانون مدار و به پشتوانه حمایت دستگاه قضایی،‌ برخوردی قاطعانه و قانونی را  با افرادی که بخواهند در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کنند،رقم خواهد زد.

سرقت فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی شهرستان موتورسیکلت نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر