کد خبر: 919197 A

با صدور احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی مدیران گسترش و تسهیل تولید، امور مالی، امور اجتماعی و سلامت و ورزش ، و توسعه روابط با کشور های حوزه خزر سازمان منصوب شدند .

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، محمد ولی روزبهان؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی رضا اسلامی بعنوان «مدیر گسترش و تسهیل تولید» علی قاضی بعنوان « مدیر امور مالی» علیرضا کاسی نرگسی بعنوان «مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش » و محمدرضا صفری بعنوان «سرپرست مدیریت توسعه روابط با کشورهای حوزه خزر» سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شدند.

در سوابق شغلی رضا اسلامی که به عنوان «مدیر گسترش و تسهیل تولید» منصوب شد فرماندار سیاهکل، شهردار رودسر مدیر ترافیک گیلان و مدیرکل بحران گیلان دیده می شود.

در سوابق علی قاضی که به عنوان «مدیر امور مالی» سازمان منصوب شده است، مدیر حراست دانشگاه آزاد گیلان،مدیر حراست اداره کل اوقاف گیلان، مشاور شهردار رشت و رییس ثبت شرکت های سازمان دیده می شود.

محمدرضا صفری که به عنوان «سرپرست مدیریت توسعه روابط با کشورهای حوزه خزر» منصوب شده است پیش از این مدیر فرهنگی و آموزشی و مدیر اجتماعی و ورزش سازمان بوده است و علیرضا کاسی نرگسی که به عنوان «مدیر اجتماعی، سلامت، ورزش و جوانان» منصوب شده است، مسئولیت عمران روستایی سازمان را بر عهده داشته است.

همچنین در دیگر حکمی از سوی مدیرعامل سازمان، علی نظری که تا پیش از این مسئولیت نظارت بر بازار را عهده دار بوده بعنوان سرپرست مدیریت بازرگانی منصوب شد.

 

ترافیک دانشگاه آزاد سلامت فرماندار ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر