کد خبر: 919007 A

فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در عملیات مشترک پلیس قزوین با شرق تهران ۲۱۵ کیلو گرم تریاک کشف و ۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بر روی عوامل حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، افرادی قصد انتقال مقادیر زیادی تریاک به وسیله ۲ دستگاه کامیون از جنوب کشور به پایتخت را دارند.

فرمانده انتظامی استان یادآورشد : بلافاصله موضوع پس از تکمیل اقدامات اطلاعاتی به پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران اطلاع داده شد و ماموران این استان به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پایش خودروهای عبوری کردند.

حاجیان ادامه داد : با اقدامات پلیسی و تبادل اطلاعات ۲ استان، ۲ دستگاه خودروی کامیون حامل بار ضایعاتی با مراقبت‌های نامحسوس وکنترل محورهای ورودی توسط عوامل مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شرق تهران شناسایی و در محل دپوی ضایعات خودروها توقیف شدند.

وی افزود: در بازرسی از خودروها ۱۶۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در زیر بار ضایعات آهن جاساز شده بود، کشف و ۴ متهم نیز در این راستا دستگیر شدند.

این مقام انتظامی استان اضافه کرد: همچنین در بازرسی ماموران از انبار دپوی ضایعات نیز۵۰ کیلو گرم و در مجموع ۲۱۵ کیلو تریاک در این عملیات پلیسی کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با معضل جهانی مواد مخدر، یک راهبرد هدفمند و اصولی در ارتقای امنیت اجتماعی به شمار می رود، از این رو در این مسیر به هر اندازه تلاش و مجاهدت لازم صورت گیرد به مراتب فرآیند و بازخورد آن در محیط جامعه و به ویژه خانواده بازتاب بسیار اثر بخشی را به دنبال خواهد داشت و زمینه امنیت پایدار را ایجاد خواهد کرد.

استان قزوین پایتخت عملیات مشترک فرماندهی انتظامی مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر